AleStat.com

shqiptarja.com  Show on alexa shqiptarja.com  Redirect to shqiptarja.comdelete
Shqiptarja.com - Home

Local position Global website al 15
Global position 24 956
 • shqiptarja.com
 • Unique daily visits 14 545
  Unique daily views 130 908
 • Observe
 • AleStat Rank (2018-12-18)

  daily -87.49
  weekly -213
  monthly -311
  three months -885
  six months -1640
  year -2828
 • Average load page 2.8310 s
  IP address 198.154.240.93
  Last update website 5 years ago
 • Alexa rank from last month (top 1m)

  Compare shqiptarja.com to:

 • Which websites did users visit before enter the shqiptarja.com

  facebook.com 12.49%
  google.com 10.54%
  live.com 4.57%
  youtube.com 3.35%
  yahoo.com 2.34%
  google.al 2.29%
  oranews.tv 2.26%
 • Which websites did users visit after leaving the shqiptarja.com


  facebook.com 13.66%
  google.com 9.64%
  live.com 5.56%
  youtube.com 3.96%
  yahoo.com 2.39%
  google.al 2.14%
 • Websites with similar traffic

  ikub.al 36
  mapo.al 34
 • Pages indexed at

  Yahoo 48 800
  Bing 31 600
 • Backlinks

  Yahoo 1
  Bing 11
  Alexa 522
 • Social media

  Facebook 1 593
  Twitter 13 667
 • Site info

  Title

  Shqiptarja.com - Home

  Description

  Shqiptarja.com është website më i ri me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe profesionale ju do të gjeni lajme të pavarura nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur të rajonit. Këtu do të gjeni investigimet e çështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare. English versions: Shqiptarja.com is the new interactive site about Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region

  Keywords

  Shqipëria, shqiptaret, shqiptarja, shqiptarja.com, shqiptaria, shqiptaria.com gazeta shqiptarja, gazeta shqiptarja.com, periferi, nje kafe me, rilindasi, suplementi rilindasi, anila basha, alba malltezi, admirina peci, arben rozhani, genc kondi, poli hoxha, thashetheme, vip shqiptare, sondazh, video, foto, raportoni, raportoni ju, raportoniju.com, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajme nga

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją