AleStat.com

balkanweb.com  Show on alexa balkanweb.com  Redirect to balkanweb.comdelete
BalkanWeb » Faqja Kryesore

Local position Global website al 7
Global position 10 392
 • balkanweb.com
 • Unique daily visits 47 636
  Unique daily views 276 289
 • Observe
 • AleStat Rank (2018-01-17)

  daily 0.23
  weekly 3
  monthly 5
  three months 34
  six months 15
  year 47
 • Average load page 3.5900 s
  IP address 74.52.33.18
  Last update website 5 years ago
 • Alexa rank from last month (top 1m)

  Compare balkanweb.com to:

 • Which websites did users visit before enter the balkanweb.com

  google.com 11.98%
  facebook.com 11.19%
  yahoo.com 3.08%
  oranews.tv 2.10%
  youtube.com 1.98%
  live.com 1.93%
 • Which websites did users visit after leaving the balkanweb.com


  google.com 12.08%
  facebook.com 12.02%
  yahoo.com 3.21%
  live.com 2.31%
  youtube.com 2.25%
 • Websites with similar traffic

 • Pages indexed at

  Yahoo 70 900
  Bing 70 900
 • Backlinks

  Yahoo 5
  Bing 5
  Alexa 690
 • Social media

  Facebook 241
  Twitter 104
 • Site info

  Title

  BalkanWeb » Faqja Kryesore

  Description

  BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

  Keywords

  Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, docume

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją